Monika Hilmerová patrí právom medzi najobľúbenejšie slovenské herečky, keďže už neraz ukázala nielen nesporný talent, ale i úžasný charakter. Dvojnásobná mamina sa dokonca počas tohtoročných letných prázdnin odhodlala pripojiť k netradičnej domácej úlohe, ktorú jej dcérka dostala od učiteľky!

Hviezda markizáckeho seriálu Oteckovia by mohla pozitívnu energiu rozdávať na všetky strany. Spoločne s manželom Jaroslavom Bekrom vychováva synčeka Leonarda a dcérku Zaru – práve mladá slečna v škole “schytala” naozaj výnimočnú misiu na leto.

Hilmerová Bekr

,,Moja dcéra dostala od učiteľky takúto domácu úlohu na prázdniny. Beriem si ju za svoju aj ja,” Monika sa zdôverila na sociálnej sieti. Pri pohľade na aktivity, na ktorých sa herečka plánuje podieľať spolu so Zarkou, tak mnohým ľuďom doslova padla sánka. ,,Je to najkrajšia úloha, akú kedy som videla. Z toho by sme si mali brať príklad,” neskrývala nadšenie dojatá fanúšička.

,,Super domáca úloha, na každučký deň, toto by mala byť úloha aj pre dospelákov, nielen pre deti. Proste pre každého,” potešila sa ďalšia komentujúca. Mnohých tak zaujímavé zadanie, obsahujúce činnosti, ako napríklad tancovanie v daždi, hľadanie nových kamarátov či spievanie s vtáčikmi naozaj úprimne dostalo!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Monika Hilmerová official