Dominiku Kavaschovú a Natáliu Puklušovú si zrejme väčšina Slovákov spája s temperamentnými kočkami zo seriálu Oteckovia Sisou a Peťuškou. Atraktívne herečky sa však stretávajú aj mimo práce, nakoľko sú v súkromí veľmi dobré kamarátky. Prednedávnom sa dokonca spoločne pustili do varenia!

Možno viacerí nevedia, že herečky Dominiku Kavaschovú a Natáliu Puklušovú nespája len seriál Oteckovia, kde baby stvárňujú energické bomby, chŕliace jednu vtipnú hlášku za druhou. Obe dámy totiž pochádzajú z východného Slovenska, pričom za dverami svojich bytov sa rozprávajú i vo východniarčine. Najnovšie sa však známe krásky stretávajú aj kvôli vareniu – na Instagrame v živom vysielaní fanúšikom pravidelne predvádzajú kulinárske umenie.

Dominika a Natália sa rozhodli rozbehnúť originálnu šou s názvom Tepšoviny, v ktorej môže verejnosť sledovať, ako to kamarátkam ide v kuchyni. Kým kučeravá plavovláska by sa pokojne uživila aj v gastronómii, Domča bez okolkov priznáva, že s varením veľa skúsenosti nemá, nakoľko sa doposiaľ stravovala iba v bufetoch v práci. Vďaka Tepšovinám tak prvýkrát v 31 rokoch varila puding či mäso.

Dievčatá už doposiaľ priaznivcom ponúkli dokonalé tiramisu, buchty na pare či naposledy čínu, pričom každá jedna časť je doslova útokom na bránice. Ak by ste aj ich live prenos – každý utorok o 19.30 nestihli, o pár hodín neskôr je k dispozícii na profiloch Natálie a Dominiky. Za nás tisíc bodov! Najnovšiu časť Tepšovín si môžete pozrieť v priložeonm videu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika a Natália varia čínu

Zdroj/Foto: Instagram/donda_kawa, nataliapuklusova