Snehová kalamita, ktorá v stredu ráno postihla bratislavské cesty, si vyžiadala množstvo dopravných nehôd. Herečka Jana Hubinská opísala svoj zážitok s posýpačom na sociálnej sieti. A servítku pred ústa si rozhodne nedávala!

Televízna, no predovšetkým divadelná herečka Jana Hubinská bola v uplynulých dňoch takmer účastníčkou dopravnej nehody. Na ceste šla priamo za posýpacím vozom, ktorý sa nedokázal rozbehnúť do kopca. Umelkyňa mala strach, aby nenarazil do jej auta, pričom na kapotu jej hodnú chvíľu sypal soľ!

Hubinská opísala situáciu na sociálnej sieti takto: „Deti zlaté, keby som mala vysoký tlak, tak už som mŕtva, ale že mám nízky, tak dnešný deň mám akurát. Pomoc, predstavte si, že pred vami sa nevie v miernom kopčeku rozbehnúť veľký posýpací voz (neviem, prečo majú radlicu, lebo ju nepoužívajú), posúva sa 10 cm vpred 20 cm od vašej kapoty a na plné pecky sype do vás soľ celých 5 minút, kým sa konečne vyšmýkal do pohybu. Aaaa, skoro ma je… Videla som ho aspoň 100-krát za tú chvíľu v mojom motore. Cúvnuť sa mi nedalo, za mnou 30 áut… Nech žijú BA cestári!“ Nakoniec sa jej ani nikomu na predmetnej vozovke, našťastie, nič nestalo.

Zdroj | Foto: Facebook