Ach, tá láska… Je mocnou čarodejkou a objaví sa vždy vtedy, keď to najmenej očakávate. Mávnutím čarovného prútika sa dokáže zrodiť cit aj medzi hereckými kolegami, ktorí k sebe majú blízko najmä počas nakrúcania vášnivých scén. U niektorých išlo len o krátke vzplanutie, avšak sú aj také páry, z ktorých sa stali partneri na celý život.

 

Kit Harington & Rose Leslie

KIT

 

Alebo pre fanúšikov ,,Hier o tróny”- Jon Snow a Ygritte. Dvojica sa do seba zaľúbila počas nakrúcania seriálu a začali spolu randiť v roku 2012. Vzťah dokázali udržať v tajnosti pomerne dlho, medzičasom sa stihli raz rozísť a opäť dať dokopy. Ako oficiálny pár sa prvýkrát ukázali na červenom koberci v apríli tohto roku, na anglickom odovzdávaní filmových cien Olivier Awards. Musíme uznať, že im to spolu naozaj svedčí a je medzi nimi neskutočná chémia.

Kaley Cuoco & Johnny Galecki

 

kaley

Seriálová Penny a Leonard Hofstadter začali spoločne randiť počas natáčania ,,Teórie veľkého tresku” a veľmi dlho to držali v tajnosti. Aj keď im realita nenadelila sladký happy end, v seriáli sa z nich stali manželia. Po rozchode sú z nich vraj veľmi blízki priatelia.

Ashton Kutcher & Mila Kunis

Jeden z najkrajších párov šoubiznisu sa stretol ešte počas natáčania seriálu ,,Tie roky sedemdesiate”. Po poslednej klapke si každý išiel svojou cestou, Ashton sa oženil s Demi Moore, Mila randila s Macaulayom Culkinom. Osud ich ale opäť spojil, zamilovali sa do seba a musíme uznať, že sú skutočne rozkošní. V roku 2014 sa im narodila dcérka Wyatt Isabelle a v súčastnosti je na ceste ďalší prírastok do rodiny. Gratulujeme a prajeme veľa dobrého! :)

Nina Dobrev & Ian Somerhalder

ian

 

Dvojica Nina Dobrev a Ian Somerhalder, ktorú delil 10-ročný rozdiel, sa stretla počas nakrúcania seriálu ,,Upírske denníky” a ich vzťah trval tri roky. Elena Gilbert a fešný upír Damon Salvatore tiež stvárňovali v seriáli pár, no v skutočnosti už boli v tom čase rozídení. Ian je v súčasnosti ženatý s herečkou Nikki Reed, ktorá taktiež stvárnila upírku vo filme Súmrak.

Lea Michele & Cory Monteith

lea

 

Dvojicu spojil hudobný teenagerský seriál ,,Glee”, no rozdelila ich smrť Coryho. V seriáli medzi nimi bola zvláštna chémia a vďaka nej sa dostala aj do reálneho života. Lea dala kopačky svojmu vtedajšiemu priateľovi a pár z televíznych obrazoviek spolu začal randiť aj v súkromí, ako inak, než potajomky. Keď na verejnosti prenikli informácie o ich vzťahu, tak svoju lásku už neskrývali. Osud im však nadelil trpký koniec a Cory odišiel do neba kvôli predávkovaniu.

Jennifer Garner & Michael Vartan

Iskričky lásky začali poletovať aj medzi Jennifer Garner a Michaelom Vartanom, ktorí si spolu zahrali v seriáli Alias. Počas rozvodového konania s jej vtedajším manželom Scottom Foleyom, s ktorým sa spoznala počas nakrúcania seriálu Felicity, sa začali v roku 2003 Garner a Vartan zbližovať, no ich vzťah nevydržal ani rok. Tentokrát sa história opakuje a dvojica má vraj k sebe veľmi blízko aj počas rozvodu Jennifer s Benom Affleckom.

Rachel Bilson & Adam Brody

Obľúbená dvojica zo seriálu O.C. California spolu tvorila pár aj v súčasnosti, konkrétne v rokom 2003 – 2006. Aj keď to spolu mladým hercom veľmi svedčalo, nakoniec sa rozišli a v súčasnosti majú svoje rodiny a deti.

Foto: Instagram, Facebook, unrealitytv.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.