U známych osobností občas prichádza so stúpajúcou slávou aj arogantné správanie, s ktorým často súvisia zvláštne požiadavky či maniere. Týka sa to i Filipa Tůmu, hviezdy ostro sledovaného seriálu Oteckovia? 

Kvôli šíriacemu sa koronavírusu prišli aj na Slovensko opatrenia, ktoré pozastavili natáčanie mnohých projektov vrátane seriálu Oteckovia. Jeho aktéri sú však našťastie opäť na pľaci, na ktorom nemôže chýbať ani jeden z hlavných hrdinov, herec Filip Tůma.

Partner Nely Pociskovej pôsobí navonok ako príjemný a zábavný muž, medzi ktorého vlastnosti jednoznačne nepatrí arogancia či apatické správanie voči ostatným členom nášho malého slovenského Hollywoodu. Potvrdzuje to aj fotografia na jeho Instagram, kde sa nachádza v spoločnosti režiséra už spomínaného seriálu Oteckovia.

,,Nikdy nie je škoda sa pred ostrou hodiť o zem. Herecké maniere potom musí riešiť režisér Vlado Fischer s kultivátorom,” napísal na sociálne siete hviezdny herec. Chlapci si tak zažartovali na margo hereckých manierov určitých celebrít a my len dúfame, že sa pri vzniku tejto fotky nikto nezranil.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/filip_tumaa