Hoci pohľad z okna a nízke teploty za nimi zatiaľ nenaznačujú, žeby bolo leto za rohom, no kto chce počas horúcich mesiacov ohurovať se*y krivkami v plavkách, mal by už na svojej postavičke začať makať. Známa herečka Zuzana Vačková proces chudnutia záhajila dávnejšie a z nasadeného tempa zatiaľ nepoľavuje.

Zuzana Vačková oslávila vo februári 52 rokov a snáď nikdy nevyzerala lepšie ako teraz. Rodáčka z Prievidze sa už dlhšie venuje zdravšiemu životnému štýlu, ktorým motivuje k rovnakému prerodu aj mladšie ročníky.

Nedávno sa energická blondínka rozhodla, že chce za tri týždne schudnúť ďalšie tri kilá. Počas uplynulého obdobia tak na Instagrame zverejňovala každý deň video, v ktorom ukázala nielen svoju figúru, ale aj kompletný jedálniček. Vďaka tomu sa Zuzkini fanúšikovia mohli dozvedieť, čo všetko cez deň zjedla. A hoci má už výzvu za sebou, v zdravom stravovaní naďalej pokračuje.

,,Sme v cieli! Ďakujem, že ste so mnou išli! Teším sa, že ste mnohí schudli, ale oveľa väčšiu radosť mám z toho, že mnohí ste začali jesť vďaka mojim jedálničkom a receptom zdravšie. Lebo štíhlejšia postava je len bonus. Zdravie je prvoradé. A tak s mojimi jedálničkami určite nekončím. Budem sem pridávať aj ďalšie. Už nie s cieľom byť v kalorickom deficite a chudnúť. Už s cieľom jesť zdravo. A vyvážene. Teším sa na vaše postrehy a pripomienky,“ odkázala priaznivcom inšpiratívna a krásna herečka, pýšiaca sa naozaj parádnymi krivkami. Veď sa len pozrite na jej ploché bruško!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/zuzanavackova