Vždy som si myslela, že fitness a veci s tým spojené sú len pre silné dievčatá, ktoré na sebe dokážu makať bez akéhokoľvek pardónu s tým, že si držia úroveň nedotknuteľných a nadpozemských bytostí. Veď taká neohroziteľná Zora Czoborová si na Slovensku i v zahraničí vybudovala celkom slušnú kariéru bez akýchkoľvek potrieb upútať pozornosť. Keď však máte rozumu menej ako sliepka a bez kontroverzného správania po vás neštekne ani pes, zjavne sa musíte postaviť na zadné a ukázať celému svetu poriadne veľkou červenou šípkou: ,,Aha, tu som!“ Prečo inak by sa dievčence (ne)obliekali ako šľapky a využívali make up ako steroidové transky? :)

A na takú dobrú kariéru mala našlaipnuté… Slovenská fitnesska Nikola Weiterová je na tom zjavne podobne ako jej otec Oto Weiter a keďže nemá auto ani motorku, no potrebuje zviesť do svojej luxusnej práce v nočnom klube, v poslednom období sa zaodieva čoraz menej a menej a menej…

Kým kráska našľahaná svalmi nešetrí na honosnej fasáde (,,jemná“ linka na perách, hlavne ,,prirodzene“ upravené obočie, atď…), za ktorú by sa nemuseli hanbiť ani murári z Tešedíkova pri prácach na omietke domu, dlhovláska nezabúda ani na svojich verných fanúšikov.

Práve s nimi sa pravidelne delí o svoje fotografie, podľa ktorých už môžete mať jedinečnú a jasnú predstavu o tom, ako asi vyzerá Nikola úplne nahá. Nie, a to sa ani nemusela nechať vyfotiť za peniaze pre nejaký mužský časopis, jej lacné fotky pôsobia plytko aj bez toho. Avšak pozor, taktiež je viac ako možné, že promidcérku, na ktorú má ťažké srdce už aj vlastný otec, len odmietli v rôznych denníkoch ako ,,dievča dňa“, a tak sa polonahá ukazuje aspoň sama na sociálnych sieťach. Heslo dňa: ,,Hlavne, že je vidieť silikón,“ alebo ,,Všade samé balóny“. :)

V poslednom období akoby chcela slečna s krivkami Terminátora ešte viac zaujať svoju cieľovú skupinu a na Instagrame začala uverejňovať snímky, za ktoré by sa nemusela hanbiť ani profesionálna spoločníčka či péčková herečka. Prrrrr, ak momentálne predpokladáte, že nedokážem oceniť ženskú krásu, som frustrovaná oblá chudera, čo len primitívne závidí a podobne, rovno zabrzdite. Po sedeniach u terapeuta, za ktoré som dala skutočne veľké prachy, som konečne ok. Srandujem. :) Ale poďme k veci. Nikča, nazvime ju familiárne, veď sme jej všetky videli už aj priamo do…… ehm…. duše, si na prezentáciu svojho tela/života/voľného času zvolila skutočne jedinečnú cestu. Vďaka nej už chlapi nemusia ráno mrznúť pred stánkom PNS, aby si zakúpili pánsky časopis za štyri eurá a vďaka jej ,,odvážnym“ snímkam na Instagrame im pokojne ostane na dve pivká počas chladných večerov.

Nikola Weiterová bez nohavičiek TU 

Ako sa zdá, slovenská fitnesska s radosťou ukazuje celému svetu svoje telo vydreté v posilňovni a k dobrému pocitu na duši jej stačí fakt, že sa stáva predlohou k ručnému ukojeniu mnohých mužov, preferujúcich ,,prirodzenosť“ a ,,ženské“ krivky. :)

Nikola Weiterová bez podprdy TU 

Napriek tomu, že dlhovlasá brunetka odhalila už zrejme všetky zábrany, svojim ctiteľom pred pár dňami poskytla jedinečný darček. Na sociálnej sieti sa totiž objavila snímka, na ktorej figuruje tanečnica celkom nahá, zabalená len do červenej stužky a obutá vo vysokých čiernych čižmách. Žeby zákulisie natáčania filmu pre dospelých, či vianočný darček pre fanúšikov? :) Nech je ako chce, Nikola, držíme palce v kariére. :)

Fotka, na ktorej je Nikola Weiterová oblečená iba do červenej stužky!

Foto: Instagram | Video: YouTube