Predstava svadby bez snehobielych svadobných šiat sa zdá mnohým ženám priam nereálna. Známa americká herečka Diana Agron, ktorú môžete poznať zo seriálu Glee, sa však nenechala obmedzovať tradíciami a všetkým ženám ukázala, že svadobné šaty nemusia byť len klasicky biele. Zažiarila totiž v modeli za 25 000 dolárov od značky Valentino!

Krásna herečka Diana Agron prispôsobila svoje svadobné šaty miestu, kde sa konal jej sobáš s dlhoročným partnerom Winstonom Marshallom zo skupiny Mumford and Sons. Svadba v Marakéši predsa musí mať v sebe trochu exotiky, povedala si a vyplatilo sa. V šatách zo šifónu, ktoré boli celé posiate kamienkami a s korunkou s trblietajúcimi sa hviezdičkami, vyzerala ako pravá marocká princezná!

 

Párik si užíval svadobnú oslavu v tejto slnečnej krajine celé 3 dni. Počas veselice však neostala len pri jedných šatách, krásna nevesta si dopriala aj dlhú, kvetmi posiatu róbu od Gucciho, ktoré doplnila exotickým turbanom. Vyzerala jednoducho perfektne! Novomanželom želáme veľa lásky!

View this post on Instagram

we're with her

A post shared by tracy dubb (@tracydoob) on

 

View this post on Instagram

Inseparable. Or, pretty girls in pretty dresses.

A post shared by Kyle Hotchkiss Carone (@kylehotchkisscarone) on

Foto: Instagram, hutui6.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Miška H
Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (: