Slovenská úspešná herečka, ktorá sa doma i v Čechách preslávila muzikálom Rebelové, je späť. Napriek tomu, že sa nežná blondínka objavila už v niekoľkých seriáloch, tentokrát sa vracia vo veľkom štýle a diváci sa na ňu môžu tešiť vo finálnej sérii Búrlivého vína.

Časy, kedy seriálu Búrlivé víno kraľovala obľúbená Nela Pocisková, sú už, zdá sa, nenávratne preč. Tvorcovia obsadili do poslednej série niekoľko nových tvárí, medzi ktorými sa blysne aj známa herečka Zuzana Norisová. V seriáli hrá postavu Soničky Palušovej, ktorá je veselou ženou, pripomínajúc neriadenú strelu. Podľa scenára sa ako tínedžerka dostala medzi nesprávnych ľudí, a to ju viedlo na zlé chodníčky. Problémy mala aj s políciou, keď ju prichytili pri vykrádaní bytu a zavreli do väzenia. Po prepustení na slobodu chce začať nový život a dostať od ľudí druhú šancu.

V seriáli Búrlivé víno sa dokonca často stretáva s hercom Ľubom Kostelným, s ktorým si zahrala aj v spomínanom legendárnom muzikáli Rebelové. Zaujímavosťou však je, že ani jeden z týchto hercov neprešiel prvým kastingom, v ktorom vyberali tváre do úspešného filmu. Kedže sa napokon nakrúcanie o rok posunulo, obom slovenským tváram sa naskytla nová príležitost a zúčastnili sa druhého kastingu, v ktorom obaja uspeli. Zuzana Norisová sa objavila na televíznych obrázovkách aj v roku 2010, kedy si zahrala v Paneláku či v jojkárskom seriáli Prázdniny. Tu sa opäť objavovala po boku Ľuba ako jeho manželka pracujúca v cestovnej kancelárii.

Zuzana Norisová tvorí pár s hercom SND Ondrejom Kovaľom, s ktorým majú 4-ročnú dcéru Julku. Práve ich dcéra bola dôvodom, prečo sa Zuzana rozhodla presťahovať a žiť znova na Slovensku.

Foto: Facebook | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.