Herečke, ktorá sa vďaka filmu ,,50 odtieňov sivej” dostala medzi najznámejšie ženy vôbec, sa stala jedna veľmi nepríjemná nehoda. Dakota Johnson sa neodhalila iba vo filme, ale aj priamo na pódiu!

Začiatkom roka 2016 prebiehalo odovzdávanie cien ,,People´s Choice Awards”, v ktorom za najobľúbenejšie osobnosti v oblasti hudby, filmu a televízie hlasovali bežní ľudia prostredníctvom internetu.

Ako už býva dobrým zvykom, každá celebrita sa vždy snaží obliecť najlepšie ako vie. Inak to nebolo ani v prípade mladej herečky Dakoty Johnson, ktorá si na tento večer vybrala trblietavú sukňu s vysokým pásom a k tomu skrátený top s tenkými ramienkami. Keďže sa pod neho podprsenka príliš nehodila, herečka si ju ani nevzala, čo sa jej vypomstilo pri preberaní ceny za najlepšiu dramatickú herečku. V prvom momente chcela vyobjímať kolegyne, ktoré jej cenu odovzdávali a potom poďakovať, k čomu sa však nedostala. Jej vrchná časť outfitu sa zozadu povolila a herečka ešte rýchlo skrývala, čo sa dalo. Keď sa vrátila k mikrofónu, situáciu vysvetlila nasledovne: „Leslie mi roztrhla šaty! I keď, nie je tu nikto, kto by ešte nevidel moje prsia.” :)

Okrem Dakoty sa podujatia zúčastnili aj iné známe osobnosti ako herec Channing Tatum, ktorý si odniesol ocenenie najobľúbenejší herec alebo Sandra Bullock, ktorá sa stala najobľúbenejšou herečkou.

Foto: Instagram, wallpapershome.com Video: Youtube