Obľúbená slovenská herečka s maďarskými koreňmi sa v septembri tohto roku stala dvojnásobnou maminou, keď k štvorročnému synovi Bendegúzovi pribudol vytúžený braček Benjamín. Večne vysmiata Viki Ráková si ale rodinnú pohodičku pri dvoch chlapcoch dlho neužije, keďže nedávno prekvapila nečakaným krokom.

Obdobie materskej dovolenky predstavuje pre väčšinu žien trojročný zážitok, kedy sa naplno venujú len starostlivosti o bábätko. Trošku náročnejšie to majú známe maminy zo šoubiznisu, nakoľko taká dlhá pauza v televízii by sa na ich kariére mohla nepriaznivo odzrkadliť.

viki ráková dieťa

Viki sa teda po vzore viacerých celebritných dám čoskoro pridá do klubu pracujúcich matiek, keďže už počas jesene sa očakáva jej návrat na obrazovky. Kučeravá kráska sa totiž pred pár dňami pochválila tým, že sa doma učí nové texty, pričom horúcu správu stihol pre Nový čas potvrdiť aj scenárista Andy Kraus.

„Viki nakrúcala naposledy koncom júna. Scenár sa meniť nemusel, lebo sme vedeli, že čaká bábo. Časť, v ktorej nie je, sa točila 28. augusta a v nej je Ildikó ešte v pôrodnici. Od novembra točíme ďalšie časti a v nich už Viki bude,“ televízna hviezda odhalila, ako to s postavou popletenej Ildikó v skutočnosti vyzerá.

Susedia seriál

Ráková si to tak do markizáckeho programu Susedia, kde diváci mohli jej pôrod v rámci seriálového deja sledovať len pár dní dozadu, plánuje namieriť už tento mesiac. Vďaka tomu fanúšikovia veselého sitcomu v podstate vôbec nepocítia, že herečka uplynulé dva mesiace strávila doma pri deťoch.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Viki Ráková deti

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Susedia.official, tvmarkizaofficial, rak.viki.rakova