Šieste pokračovanie populárnej speváckej šou Superstar prináša niekoľko noviniek v podobe väčšieho počtu porotcov, možnosti odspievať si na kastingoch skladby s hudobným podkladom či iné zaujímavosti. Ešte pred oficiálnym zahájením vysielania sa ale konala veľkolepá markizácka párty, kde nesmeli chýbať viaceré televízne hviezdy, medzi inými tiež mladá herečka Zuzana Kraváriková.

18-ročná brunetka aktuálne zažíva najvydarenejšie obdobie vo svojom doterajšom kariérnom pôsobení. Vďaka úlohe rebelky Dorky v rodinnom seriáli Oteckovia sa o jej hereckom nadaní dozvedeli státisíce divákov, pričom v zábavnej imitačnej šou Tvoja tvár znie povedome zase predviedla, že ani spev či hra na hudobné nástroje jej vôbec cudzie nie sú.

Zuzana Kraváriková tvoja tvár

Sympatická teenagerka pred pár mesiacmi avizovala, že sa jej popri rozbehnutom pracovnom kolotoči podarilo zhodiť pár kíl, hoci v jej prípade to potrebné ani nebolo. Zdá sa ale, že známej seriálovej kočke sa makanie na dokonalej postavičke zapáčilo natoľko, že sa rozhodla dotiahnuť úsilie do vytúženého cieľa.

Zuzka sa ukázala na spomínanej spoločenskej udalosti, kde doslova vyrážala dych neuveriteľne štíhlymi krivkami. V ľahkých priliehavých šatách vynikol jej osí driek, zvýraznený štýlovým opaskom. Herečka rozdávala úsmevy na všetky strany a pri pohľade na ňu si možno poviete, že by sa určite nestratila ani na prehliadkovom móle.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Kraváriková

Zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, Zuzana_kravarikova