Tehotná hollywoodska herečka Olivia Wilde pred pár dňami cestovala metrom a nemohla uveriť vlastným očiam. Správanie jej spolucestujúcich ju maximálne vytočilo a Olivia si svoj hnev nenechala len pre seba, no so svojimi pocitmi sa podelila aj na sociálnej sieti.

Olivia Wilde patrí medzi najobsadzovanejšie ženy Hollywoodu, ale momentálne sa 32-ročná herečka venuje prevažne svoje rodine, nakoľko s hercom Jasonom Sudekisom čaká druhé dieťa. Napriek hviezdnemu statusu Olivia netrpí žiadnymi maniermi a ako väčšina bežných Američanov aj ona cestuje metrom. Tu platí pravidlo, že sediaci človek je povinný svoje miesto ponúknuť starším ľuďom, telesne postihnutým alebo tehotným ženám.

 

Keď však metrom cestovala viditeľne tehotná Olivia, nikto z jej spolucestujúcich ju nepustil sadnúť, na čo známa herečka reagovala statusom na sociálnej sieti: ,,Fyzicki zdatní jazdci metra nenechajú sadnúť si ženu s obrovským bruchom. Budem tam len tak stáť ďalej, priamo vedľa vašich hláv a modliť sa, aby som prišla do práce.” Komentáre na tento status na seba nenechali dlho čakať a okrem povzbudivých slov pre herečku sa našli aj takí komentujúci, ktorí sa do Olivie “obuli” s tým, že keď je taká hviezda, mala si zaplatiť taxík alebo použiť službu Uber.

 

Na tieto komentáre sa Olivia Wilde ohradila vyjadrením, že vôbec nejde o to, kto si čo môže dovoliť, ale je to len o tom, ako sa k sebe ľudia správajú. Nám neostáva nič iné, iba dať rodáčke z New Yorku za pravdu a veriť, že sa v spoločnosti nájde viac takých uvedomelých ľudí ako je ona. :)

Foto: Instagram.com, Tumblr.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)