Nie každá čerstvá mamina sa musí trápiť tým, ako si čo najskôr prinavrátiť telesné krivky do pôvodnej formy. Svoje o tom vie prominentná americká herečka a modelka, ktorá sa počas šestonedelia smelo promenáduje mestom s obnaženým pásom.

29-ročná Emily Ratajkowski priviedla v polovici marca na svet prvorodené dieťatko, ktorého pohlavie túži oficiálne uznať až po dosiahnutí jeho plnoletosti. Okrem netradičného prístupu k výchove taktiež vytŕča z davu tým, ako krátko po pôrode vyzerá.

Ratajkowski

Zvodná brunetka sa už počas tehotenstva neštítila mimoriadne odvážnych záberov, kedy rastúce bruško pravidelne vystavovala na obdiv bez oblečenia. Ako sa zdá, tieto krivky si túžila užiť čo najdlhšie, keďže len tri týždne po narodení bábätka by ste na jej tele stopy po nedávnom pôrode hľadali len márne.

Emily vyrazila do ulíc, kde zvolila odhaľujúci outfit v podobe nohavíc a tenkého svetríka, odkrývajúceho neskutočne štíhle a ploché bruško. Chudučká postava a priam neuveriteľne osí pás čerstvej prvorodičky doslova vyrážajú dych!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

emily ratajkowski

Zdroj: Instagram/Stylenlooks | Foto: Instagram/Stylenlooks, Emrata