Slovenská herečka Natália Germani, ktorá sa dostala do povedomia širokej verejnosti predovšetkým ako hlavná hrdinka Alica v jojkárskom seriáli Vlci, sa dočkala prvorodeného dieťatka. V stredu v Spojených štátoch porodila hudobníkovi Martinovi Valihorovi druhú dcérku, čím sa ihneď pochválila na sociálnej sieti.

Jedna z najkrajších tvárí našich televíznych obrazoviek si sladké tajomstvo dlhé mesiace nechávala len pre seba. V pokročilom štádiu gravidity však odhodila zábrany a fanúšikov pravidelne tešila rozkošnými zábermi s bruškom.

Natália Germani bruško

Natália ešte pred pôrodom stihla prezradiť, že pod srdcom nosí dievčatko, ktoré túži pomenovať ľudovým menom Zuna. Novorodeniatko prišlo na svet 12. februára, pričom rodičia sa kvôli jeho narodeniu a následne americkému občianstvu na istý čas presťahovali do New Yorku, kde svoj druhý domov našla aj Valihorova staršia dcéra Viki.

Natalia Germani Martin Valihora dieťa

,,Vitaj láska naša,” hrdá mamina verejne privítala na svete prvú spoločnú ratolesť s o 16 rokov starším bubeníkom. Zároveň nezabudla pripojiť autentický záber detskej nožičky, vyhotovený takmer bezprostredne po pôrode. K radostnej správe srdečne blahoželáme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

natalia germani insta

Zdroj|Foto: Instagram/natalagermani