26-ročná slovenská herečka Natália Germani sa so 43-ročným hudobníkom Martinom Valihorom poctivo pripravujú na rolu nastávajúcich rodičov. Hoci dvojica spolu randí len niekoľko mesiacov, onedlho na svet privedú prvorodeného potomka. Krátko pred veľkým dňom sa očarujúca plavovláska zdôverila s najpodstatnejšími informáciami.

Krásna Natália sa preslávila najmä ako odvážna hrdinka Alica z jojkárskeho seriálu Vlci. Neskôr si odskúšala zahosťovať aj v iných obľúbených programoch, ako napríklad v markizáckych Oteckoch, pričom nedávno si vychutnala zaslúžený úspech vďaka hlavnej role vo filme Amnestie.

natalia germani

Herečke a bubeníkovi sa sladké tajomstvo podarilo ukrývať až do momentu, kedy narastajúce bruško jasne prečnievalo spod oblečenie. Dnes sa dvojica už v ústraní nedrží a budúca mamina sa dokonca s verejnosťou veselo delí o súkromné záležitosti. Mladá umelkyňa tak prezradila nielen očakávané pohlavie malého klbka radosti, ale i meno, akým sa u nás veľa detičiek nepýši.

„Budeme mať dievčatko a bude sa volať Zuna,“ v rozhovore pre Šarm prezradila Germániová, ktorá svoje tehotenstvo vníma ako absolútne prirodzenú vec. „Nič zvláštne sa zatiaľ u mňa neudialo, takže moje tehotenstvo považujem za úplne normálne. Myslím, že ani chute nemám žiadne iné. Jem viacej, to je pravda, mám na viac vecí chuť, ale žeby sa niečo zmenilo, to asi nie,“ dodala seriálová hviezda, ktorá si bábätko s netradičným menom čoskoro podrží i v náručí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

natalia germani

Zdroj: Sarm.pluska.sk | Foto: Instagram/Natalagermani