Celý svet dnes žije informáciou, že manželstvo rozprávkového páru Hollywoodu, Brada Pitta a Angeliny Jolie, je v troskách. Rozvod roka je na spadnutie a média zaplavujú internet novými faktami, vyjadreniami či žartíkmi. Dnes uzrelo svetlo sveta ďalšie vyjadrenie, tentokrát od Bradovej údajnej milenky. Marion Cotillard má už zrejme osočovania plné zuby a uviedla, aká je skutočná pravda!

K najsledovanejšej kauze tohto mesiaca sa vyjadrila ako prvá Jennifer Aniston, bývalá manželka Brada Pitta, ktorá musí cítiť obrovskú úľavu na duši, že spravodlivosť predsa len existuje. Práve Angelina bola tá, ktorá jej chlapa ukradla, a tak sa dnes Jennifer stala synonymom slova karma. Viete, ako sa hovorí: ,,Aký požič, taký vráť!“

Len pred pár hodinami sa ku kauze vyjadrila ďalšia známa tvár, francúzska herečka Marion Cotillard. Práve s ňou spájali Brada pred pár mesiacmi, kedy spolu natáčali film Allied. V tom čase ešte idylickým manželstvom Angeliny a Brada neotriasla ani táto údajná aférka s pôvabnou Francúzkou a podľa zdroju z ich okolia, výročie svadby oslávili šťastne vo vzájomnej spoločnosti. Pred pár dňami ale prišiel šok a Angelina podala žiadosť o rozvod s odôvodnením, že sú príliš odlišní a Bradova výchova je iná, akú praktizuje ona. Napriek tejto skutočnosti média začali špekulovať o tretej osobe v ich vzťahu a okamžite spájali rozvod páru „Brangelina“ s neverou Brada a jeho kolegyne z pľacu, Marion. Podľa ľudí, ktorí s nimi natáčali film Allied, to medzi dvojicou poriadne iskrilo. Keď ale novinári vytiahli informáciu, že Marion je tretia osoba, ktorá rozbíja manželstvo, okamžite zakročila a uviedla veci na pravú mieru!

View this post on Instagram

This is going to be my first and only reaction to the whirlwind news that broke 24 hours ago and that I was swept up into. I am not used to commenting on things like this nor taking them seriously but as this situation is spiraling and affecting people I love, I have to speak up. Firstly, many years ago, I met the man of my life, father of our son and of the baby we are expecting. He is my love, my best friend, the only one that I need. Secondly to those who have indicated that I am devastated, I am very well thank you. This crafted conversation isn't distressing. And to all the media and the haters who are quick to pass judgment, I sincerely wish you a swift recovery. Finally, I do very much wish that Angelina and Brad, both whom I deeply respect, will find peace in this very tumultuous moment. With all my love Marion Ceci sera la première et seule réaction que j'aurai concernant la déferlante inouïe qui à commencé il y a de ça 24 heures et à laquelle je suis mêlée malgré moi. Je n'ai pas pour habitude de commenter ni de prendre au sérieux le tas d'absurdités déversées à mon sujet mais la situation prenant une telle tournure et affectant des gens que j'aime, je me dois de m'exprimer. Pour commencer, j'ai rencontré il y a quelques années l'homme de ma vie , le père de notre fils et du bébé que nous attendons aujourd'hui. Il est mon amour, mon meilleur ami et le seul homme dont j'ai besoin. Ensuite, à ceux qui me prétendent dévastée, je vais très bien merci. Ce genre d'inventions aberrantes ne m'affecte en aucun cas. Et pour finir, à la "presse", à tous les haters, trolls et consorts qui ont le jugement si rapide je vous souhaite sincèrement… un prompt rétablissement. Ceci dit et un peu plus sérieusement, je souhaite à Angelina et Brad, deux personnes pour qui j'ai un profond respect, de trouver la paix dans ce moment tumultueux. Avec tout mon amour. Marion

A post shared by @ marioncotillard on

 

Éterickej herečke došli nervy! A my sa jej ani nečudujeme, veď má dlhoročného priateľa, syna, a média jej dávajú za vinu rozpadnutie páru, ktorý patril medzi najznámejšie a najkrajšie na tejto planéte. Pred pár hodinami pridala na svoj Instagram abstraktnú fotografiu s úprimným vyznaním. ,,Toto bude moja prvá a jediná reakcia. Nie som zvyknutá na komentovanie takýchto vecí ani ich neberiem vážne, no táto situácia ovplyvňuje ľudí, ktorých mám rada, a preto musím hovoriť. Pred mnohými rokmi som stretla muža môjho života, otca nášho syna a bábätka, ktoré čakáme. Je to moja láska, môj najlepší priateľ, jediný, ktorého potrebujem,” vyjadrila svoje city Marion. Všetky médiá ubezpečila, že sa má dobre a naozaj nie je zničená, ako sa o nej vyjadrujú. Zapriala tiež všetkým žurnalistom a ľuďom, ktorí majú nudné životy a musia riešiť tie cudzie, aby sa čo najrýchlejšie zotavili. Na záver dodala: ,,Želám Angeline a Bradovi, ktorých oboch hlboko rešpektujem, aby našli mier v tomto búrlivom okamihu.” Z tohto príspevku je snáď každému jasné, že Marion je milujúca priateľka a matka, ktorá svoju spriaznenú dušu už dávno našla a nehodlá sa ju vymeniť. Jej dlhoročným partnerom je Guillaume Canet a určite sa už nemôžu dočkať druhého potomka, ktorého táto 40-ročná herečka očakáva.

A pikoška na záver. Rozvod páru ,,Brangelina“ je síce čerstvá záležitosť, no v múzeu voskových figurín Madame Tussauds v Londýne sa riadia aktualitami zrejme okamžite. Voskové figuríny Brada a Angeliny už od seba stihli oddeliť a viete koho medzi nich umiestnili? Roberta Pattinsona! :)

 

 

https://www.instagram.com/p/BJC4av5hAYW/?taken-by=brangelinaofficial

 

https://www.instagram.com/p/BIqASMBBrjk/?taken-by=brangelinaofficial

 

https://www.instagram.com/p/BJyE7ZPh-fN/?taken-by=brangelinaofficial

 

https://www.instagram.com/p/BJdhZgMBaFQ/?taken-by=brangelinaofficial

 

https://www.instagram.com/p/BI8GJuMBKe-/?taken-by=brangelinaofficial

Foto: Instagram