Silné kamarátstva sa nadobudnutými skúsenosťami zo života a spoločnými zážitkami často menia. Občas sa tak skutočné priateľstvá môžu okoliu zdať nanajvýš zvláštne. No keď máte po boku niekoho, kto vás držal za ruku pri každej skúške vášho života, pohľad cudzej osoby vám je úplne ukradnutý. Približne taký vzťah majú herecké kamošky Kristína Palonder Greppelová a Renáta Ryníková, ktoré si pomáhajú naozaj rôznymi službami. 

Dve tváre ženského zastúpenia hereckého šoubiznisu sa stretli v talkshow SoaRea, v ktorej diel za dielom Renáta Ryniková dopodrobna spovedá celebrtiných hostí. Tentoraz ním bola herečka zo seriálov Pod povrchom, Prázdniny a mnoho ďalších – Kristína Palonder Greppelová, už čoskoro dvojnásobná mamička.

Počas takmer 45-minútového rozhovoru sa Rea dostala aj k téme šíracieho sa vírusu – Covidu-19. Netajila sa tým, že sa nevie dočkať, kedy sa celá koronakríza zažehná a všetko bude fungovať tak ako predtým. ,,Čaká ťa potom nové obdobie a hlavne všetko pominie. Si myslím, že aj tento kovidko bude preč, ty budeš mať bábätko a my sa budeme môcť opäť začať stretávať. Bude preč a ja zasa budem môcť chodiť k tebe domov ti upratovať skrine, venčiť tvojho psíka,” Ryníková mierila slová svojej tehotnej kamarátke Kristíne.

,,Už je to cítiť, že si tam nebola dva mesiace. Totižto, ja som strašný bordelár, mám strašný bordel vo veciach a Renátka mi vždy príde proste urobiť komínky,” ozrejmila Greppelová, na čo sa jej kolegyňa priznala, že jej vlastnosti v domácnosti sú presne opačné – potrebuje mať všetko krásne zoradené a poukladané na poriadku.

Avšak, ako už býva zvykom, nejde len o jednostrannú pomoc medzi dobrými priateľkami. Ryníková si svoje obydlie zariadila i vďaka kamarátkinmu rozvodu. ,,Ja stále, keď chodím po byte, aj po záhrade, tak ja stále pozerám, že aha, toto mám od Greppky, stôl, dokonca stojan na perá, potom periny, deky. Vlastne ja mám pol bytu od teba,” prezradila moderátorka SoaRea.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Foto/Zdroj: YouTube, Instagram/viktoriakral_makeupartist, Stana Topolska