Naozaj šokujúce udalosti sa v poslednom období neodohrávajú len v Hollywoode, ale aj v našich končinách. Po nedávno ohlásenom rozchode herečky Kristíny Farkašovej (34) a jej partnera Juraja Hajdina (40) prišiel ďalší šok! Akú rolu zohráva v jej živote bývalý manžel Kamil Mikulčík (39)?

Napriek tomu, že jojkársky redaktor Juraj Hajdin a spisovateľka Kristína Farkašová spolu majú trojročné dvojičky, ich partnerstvo to nevydržalo a koncom minulého roka ohlásili definitívny koniec vzťahu. Sympatická herečka sa však nedávno objavila v spoločnosti svojho exmanžela Kamila Mikulčíka, keď jej robil počas krstu druhej knihy ,,Stále som mama” hudobný doprovod. Medzi prítomnými sa okamžite vynorili špekulácie o tom, či bývalá dvojica neplánuje obnoviť svoj vzťah.

Kristína pre portál Topky zhodnotila, že aj keď už s Kamilom netvoria pár, žiadna jej stará láska nehrdzavie! „My máme úplne perfektný vzťah. My sme sa rozhodne ľudsky nikdy nerozišli. Nemá na mňa čas, a potom keď má čas, ja nemám, ale my sa máme strašne radi a veľmi sa podporujeme a snažíme si pomáhať. A myslím si, že keby čokoľvek potreboval, tak sa môže na mňa spoľahnúť, že za ním vyštartujem a myslím si, že je to aj opačne, akurát on by meškal.“ A ako je to s tou láskou? „Žiadna moja stará láska nehrdzavie, pretože si vážim všetok čas, ktorý som s láskou strávila s niekým. Viem prečo som si ho vážila alebo vážim, takže stará láska podľa mňa naozaj nehrdzavie. Neviem sa dlho hnevať na ľudí, na čo aj. Kamil tu bol na mojom krste hudobným hosťom, nakoľko robí výbornú hudbu a ja by som bola rada, aby ju spozalo čo najviac ľudí,“ zhodnotila sympatická herečka, spisovateľka a mama v jednom. Nuž, možno je len otázkou času, či svoj stratený prameň lásky opäť spoločne nájdu. :)

Kristína Farkašová s krásnymi dvojičkami

Kristína Farkašová, Kamil Mikulčík a Evelyn

Zdroj: Topky | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)