Herečku Helenu Krajčiovú väčšina Slovákov pozná ako vždy milú a usmiatu Dorku z Búrlivého vína. Sympatická ryšavka nikdy nepatrila k ženám, ktoré potrebujú nánosy make-upu, no napriek tomu je pred kamerami či v spoločnosti vždy pekne upravená. O to viac zaskočila svojich fanúšikov fotkou, ktorú nedávno zverejnila na svojom facebookom profile!

Tá sa teda doriadila! Reč je o sympatickej a vždy usmiatej Helenke Krajčiovej (41) ktorá sa rozhodla stráviť jeden z posledných letných dní na tenisovom kurte. Seriálová Dorka si dala poriadne do tela, a tak sa niet čo čudovať, že skončila celá spuchnutá a červená. To jej však nezabránilo v tom, aby “selfie” po tvrdej makačke zverejnila na svojom profile s vtipným popisom: ,,Čím horšie vyzerám, tým som šťastnejšia. Tenis.”

Napriek tomu, že herečka nevyzerá na spomínanom zábere práve najlepšie, dostala od fanúšikov pochvalu za človečinu a prirodzenosť, a nám neostáva nič iné ako súhlasiť. :-) 

Zdroj/Foto: Facebook, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ňussi
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)