Obľúbená umelkyňa Dominika Kavaschová v máji tohto roku priviedla na svet dcérku Maiušku. Krátko nato si už ako čerstvá mamička užila svadbu svojej milovanej sestry, pričom si na sociálnych sieťach niečo zaželala. 

Mladšia sestra známej herečky sa v júli vydala za partnera Matúša. Veľkolepú oslavu Janky však z veľkej časti Dominika strávila pri malom uzlíku šťastia. ,,Keď sme boli deti a mladice, vždy sme si predstavovali, ako svoje svadby pretancujeme spoločne. Človek mieni, Pán Boh krásne mení. Tvoju svadbu som prekojila v izbe a verím, že ty tu moju prekojíš tiež,“ napísala vtedy na Instagram populárna kráska. A všetko nasvedčuje tomu, že sa jej želanie splnilo.

kavaschova

Hviezda divadelných dosiek na sociálnych sieťach uverejnila krátke video so sestrou Jankou, ktorej sa pýta, či jej nechce niečo oznámiť. ,,Že si mi vypila džús,“ povedala jej mladšia sestra nezainteresovane. ,,Nie to, Januška! Dobre, ukážeme to v ďalšej storke,“ avizovala Donďa, ktorá následne nasnímala krstnú mamu svojej dcérky zboku. ,,Budem teta!“ napísala nadšene zasnúbená speváčka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/donda_kawa