Slovensko trávilo v karanténe dlhé mesiace, zatiaľčo za oknami domov pomaly vykúkala jar. Herečka Dominika Kavaschová sa teraz otvorene prihovorila fanúšikom – ľudstvo by sa malo spamätať! 

Čerstvá mamička sa na sociálnych sieťach zväčša delí s humornými poznámkami k rôznorodým témam. Avšak teraz zverejnila o niečo serióznejšie vyjadrenie, ktoré sa týka zlej klimatickej i epidemiologickej situácie vo svete.

,,Chcem naspäť leto, keď večer bolo príjemne a dala som si jemný svetrík, dala sa vyvetrať izba na spánok, keď sa dalo dýchať a ležať na gauči s frajerom nepolepení potom a normálne oblečení kukajúc film,” píše na Instagrame Dominika, ktorá ľudí varuje.

kavaschova

,,Je to prúser, priatelia! Takých veľkých rozmerov, o ktorých covid môže len snívať! Som zvedavá, kam až to musí zájsť, kým sa ľudstvo spamätá. Asi až kým nebudeme iba zatvorení doma v mraziacom boxe v kyslíkových maskách,” zvážnela obľúbená herečka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Stratila som jar. Najkrajšie obdobie v roku. Veľmi je to smutné,” dodala na záver populárna kráska upozorňujúca na vážnosť situácie.

Foto/Zdroj: Instagram/donda_kawa