V týchto dňoch sa možno niektorým z vás splnil sen. Na Slovensko totiž dorazil fešný junák z telenovely Skytá vášeň, ktorý sa momentálne nachádza v Bratislave. V našom hlavnom meste si už stihol spraviť niekoľko záberov, pričom jeden z nich si zaslúži extrémnu pozornosť.

Nejedno srdce zaplesalo po tom, ako herec Mario Cimarro na svojom Instagrame prostredníctvom videa oznámil, že sa nachádza na Slovensku. Kroky hlavného hrdinu Skrytej vášne smerovali do Bratislavy, a tak sa môže stať, že naňho v uliciach mesta natrafíte i vy. Majte oči na stopkách!

Seriálový Juan Reyes sa s momentkami zo svojho pobytu neváha podeliť ani s fanúšikmi na Instagrame. Jedným záberom však určite potešil nielen Slovenky, ale všetky fanúšičky, ktoré bažia po jeho príťažlivom tele. Herec totiž zverejnil snímku tesne po kúpaní v bazéne. Myslíte, že si niekto všimol, že sa v pozadí nachádza aj Dóm sv. Martina? :)

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, wallpapercave.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)