Markizácky seriál Červené pásky si získal srdcia obrovského množstva divákov, teraz sa po odmlke znovu vrátil na obrazovky. Osudy mladých ľudí, postihnutých zákernou chorobou, prinášajú momenty plné silných emócií, no možno len málokto tušil, že jeden z mladých umelcov si bolestivými zážitkami prešiel aj v skutočnom živote.

Predstaviteľ zanieteného športovca Jonáša, ktorý kvôli rakovine prišiel o nohu, sa stal jednou z najväčších hviezd markizáckeho seriálu z nemocničného prostredia. Herec Peter Kiss má ako jeden z mála s onkologickým ochorením aj blízku skúsenosť, keďže sa jeho rodina musela v priebehu minulého roka vyrovnávať s obrovskou tragédiou.

červené pásky

Petrova mladšia sestra Ninka bojovala s diagnózou niekoľko rokov, tento urputný zápas ale, bohužiaľ, prednedávnom prehrala. Toto všetko sa dialo počas natáčania programu, kde jej starší brat stvárňoval ťažko chorého teenagera. Talentovaný umelec si ale bolesť z osobného života nepripúšťal a pred kamerami prežíval emócie plné vďačnosti.

„Ponuku do seriálu Červené pásky som prijal rád. Osobne som to vnímal ako veľkú hereckú príležitosť a svoje súkromie som s prácou nespájal,” prezradil statočný a hlavne milujúci brat, ktorý po smrti dievčatka založil nadáciu pre podporu detských onkologických pacientov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

červené pásky

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Peterzivankiss