Herec Janko Koleník je považovaný za absolútny se*symbol odkedy sa prvýkrát objavil v jojkárskom Paneláku ako drsný mafián “Maslák”. Banskobystričan s uhrančivým pohľadom, ktorý sa na obrazovkách objavuje pomerne často, nemá núdzu o krásne ženy, ktoré nad ním slintajú jedna radosť. Dokonalý ženský idol sa však rozhodol prehovoriť aj o odvrátenej stránke vlastnej popularity! 

37-ročný herec Janko Koleník je odjakživa považovaný za jedného z naj*exi mužov našej republiky. Rodený Banskobystričan sa môže pochváliť poriadne vypracovaným telom a uhrančivým pohľadom, ktorým motá hlavu nejednej žene za televíznou obrazovkou. Napriek tomu, že sa už dlho špekuluje o jeho orientácií, ženy naňho striehnú do takej miery, až mu to komplikuje život: „Chodili mi správy, ženy ma čakali pred divadlom a dokonca som mal aj telefonáty z neznámych čísiel.”

Napriek tomu, že “útoky” hladných supov v ženskom tele trvajú už roky, herec má zlatú trpezlivosť: „Je bežné, že hercom chodia anonymné správy,” uviedol Janko, ktorý pekelne nadržaným ženám odkazuje len jedno: ,,Uvidíte, že vás to prestane baviť, lebo prestanem byť pre vás časom zaujímavý. Dajte tomu čas. Presne tak to aj skončilo,” dodal herec s úsmevom na perách.

  Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ňussi
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)