71-ročný herec a podnikateľ Andy Hryc navždy odišiel do umeleckého neba. Po tom, ako celé mesiace bojoval so zákernou leukémiou, informovala jeho dcéra Wanda o najsmutnejšej správe.

Na jar minulého roka zasiahla fanúšikov slovenskej filmovej stálice šokujúca zvesť o chorobe, ktorá si vyžiadala dlhodobú hospitalizáciu v nemocnici a následne domácu liečbu. Andy kvôli diagnóze viditeľne schudol, no v poslednom období sa usiloval vrátiť do pracovného režimu.

andy hryc wanda

Napriek veľkej bojovnosti však známy herec v nedeľu nadránom naposledy vydýchol. Spoločnosť mu v posledných minútach života robila dcéra Wanda Hrycová, ktorá sa o otca počas náročného obdobia obetavo starala.

43-ročná producentka sa s najbližším príbuzným rozlúčila aj prostredníctvom sociálnej siete, kde dokonca uverejnila posledný krátky, avšak mimoriadne dojemný rozhovor s otcom. ,,Dnes o 3:13 ma opustil najdôležitejší muž môjho života. Posledné hodiny toho jeho som ho držala pevne za ruku, posledné slová, ktoré som mu povedala boli „ľúbim ťa“ a posledné slová, ktoré povedal on, boli „aj ja ťa veľmi ľúbim“. Zbohom tato, ďakujem za všetko, už nič nebude, ako doteraz.“ Celej rodine vyjadrujeme hlbokú sústrasť!

andy hryc zomrel

Zdroj: Facebook/Wanda Hrycová | Foto: Facebook/Wanda Hrycová, Andrej Hryc