Seriál Susedia sa po dlhých rokoch vrátil na naše televízne obrazovky. Nové príbehy Lászla, Ildikó, Zuzany a Františka však rozhodne nepotešili len nadšených divákov. Na svoje si totiž prišli aj samotní herci, ktorí za natáčanie zhrabnú poriadny balík!

Slovenský sitkom Susedia zažil svoju najväčšiu slávu v roku 2006, kedy sa počas celého roka predstavil v hneď troch sériách. Po roku 2007 však prišla náhla stopka a nové epizódy sa vrátili až po neuveriteľných 11-tich rokoch.

Čo zrejme nikto nečakal, je fakt, že sa na pokračovaní natáčania zúčastnia všetci pôvodni herci – od hlavných postáv až po tie vedľajšie. Neprešla ale dlhá doba a na povrch vyplával zrejme pravý dôvod, ktorý známe tváre motivoval k tomuto veľkému “come backu”- a to mastný honorár.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Podľa informácií Nového Času si majú totiž jednotliví herci vziať stovky eur len za jeden natáčací deň. V prípade jednej z hlavných predstaviteliek, Zuzany Tlučkovej, sa má výplata za 24 hodín pohybovať od 600 do 800 eur, vďaka čomu si mala za posledné mesiace prilepšiť o desaťtisíce. Mmmm, tak tomu hovoríme lukratívny džob, no nie?

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook/Susedia