Pamätáte si na seriál O.C. California? Modrooký Benjamin McKenzie ako problémový chalan, Adam Brody ako outsider, milovník komiksov či neskôr Cam Gigandet ako prvotriedny zloduch alebo Mischa Barton ako zmätená puberťáčka. Ak áno, zaspomínajte si na svoje obľúbené postavy a pozrite sa, ako sa za takmer desaťročie zmenili.

Problémový chlapec Ryan (Benjamin McKenzie) sa dostane do bohatej rodiny právnika Sandyho Cohena (Peter Gallagher) a postupne si vytvorí silné puto so Sandyho synom Sethom (Adam Brody). Ryan sa zamiluje do susedky Marrisy Cooperovej (Mischa Barton), Seth je pre zmenu už od detských čias bláznivo zaľúbený do Summer (Rachel Bilson). Seriál pomenovaný podľa časti Kalifornie Orange County priniesol divákom veľmi veľa vzťahových, ale aj kriminálnych zápletiek, ktoré boli častokrát popretkávané poriadnou dávkou humoru. Kedysi populárny americký seriál O.C. California sa prestal natáčať pred takmer desiatimi rokmi a predstavitelia hlavných postáv sa za ten čas poriadne zmenili :)

Benjamin McKenzie (Ryan Atwood)

Benjamin McKenzie Ryan Atwood

Mischa Barton (Marissa Cooper)

Mischa Barton Marissa Cooper

Adam Brody (Seth Cohen)

Adam Brody

Peter Gallagher (Sandy Cohen)

Peter Gallagher

Kelly Rowan (Kirsten Cohen)

Kelly Rowan

Rachel Bilson (Summer Roberts)

Rachel Bilson

Melinda Clarke (Julie Cooper)

Melinda Clarke

Tate Donovan (Jimmy Cooper)

Tate Donovan

Alan Dale (Caleb Nichol)

Alan Dale

Autumn Reeser (Taylor Townsend)

Autumn Reeser

Chris Carmack (Luke Ward)

Chris Carmack

Willa Holland (Kaitlin Cooper)

Willa Holland

Samaire Armstrong (Anna Stern)

Samaire Armstrong

Cam Gigandet (Kevin Volchok)

Cam Gigandet

Logan Marshall-Green (Trey Atwood)

Logan Marshall-Green

Foto: Facebook, Tumblr

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)