Spoločnosť Herci za pokladňou? Veľavravný odkaz Diany Mórovej by si mal vypočuť každý!

Herci za pokladňou? Veľavravný odkaz Diany Mórovej by si mal vypočuť každý!

Príchodom ochorenia Covid-19 na Slovensko sa zaviedli pre ochranu obyvateľov mnohé opatrenia, kvôli ktorým skončil nie jeden človek bez práce. Do tejto skupiny patria aj umelci, žiadajúci štát o finančnú pomoc. S pochopením sa však nestreli ani u svojich fanúšikov. Teraz sa na túto tému vyjadrila herečka Diana Mórová. 

Mnoho ľudí sa v rôznych internetových diskusiách vo väčšine zhodlo na tom, žeby sa herci i ostatní umelci mali chopiť “normálnej práce”, pričom najčastejšie padalo miesto za kasou v potravinách.

Obľúbená divadelná a televízna herečka Diana Mórová, ktorá počas pandémie vypomáha ako dobrovoľníčka na detskej neurológii, pre Nový Čas zodpovedala otázku, ako sa na túto početnú kritiku pozerá ona.

,,Mňa takto nekritizovali, ale myslím si, že to nie je správne, pretože každého môže niečo takéto postihnúť a kultúra patrí všade na svete,” hovorí energická ryšavka, ktorá si uvedomuje, aký dopad na spoločnosť by malo vymiznutie umenia.

,,Toto keby vymrelo, tak ja si myslím, že ľudia otupejú úplne,” tvrdí známa kráska. ,,Ľudia by vedeli, že ten svet je strašne smutný,” dodala. Celé vyjadrenie Diany si môžete pozrieť vo videu nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/tvjoj, RTVS