Henrik Szabo prekvapil fanúšikov svojou úprimnosťou a otvorenosťou v známej youtubovej šou. O striptérskej kariére prezradil pikantné pikošky, ktoré mnohých určite poriadne zarazia. 

Lukáš Stanislav do svojej internetovej relácie Hovor alebo papaj! pozval Heňa a nepríjemnými otázkami ho vôbec nešetril. Princíp exfarmárovej šou je taký, že hosť buď zodpovie pikantnú otázku, alebo musí zjesť niečo naozaj veľmi nechutné.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Charizmatického blonďáka zaujímalo, či mal Aquaman niekedy pohlavný styk na pódiu počas vystúpenia alebo niečo so ženou, pre ktorú tancoval. ,,Na pódiu som mal ponuku, ale nešiel som. Čo sa týka aférok, tak tých je veľa, ani si na polovicu nepamätám,” zamyslel sa exfarmár. Pravidlom však je, že striptér si môže užívať, koľko chce, len to musí ostať v tajnosti.

,,Keď robím niečo zlé, tak aby to nebolo vidieť. Nechcem zahanbiť agentúru, mňa ani to dievča. Veľa som toho poriešil, aj to, čo som nemal,” priznal sa Heňo. Ďalšie zaujímavosti z fešákovho striptérskeho života nájdete v priloženom videu.

henrik farma

Hovor alebo papaj s Aquamanom

Foto/Zdroj: Instagram/half_god_, YouTube/Luky Fuzo Stanislav, markiza.sk