Striptér Henrik Szabo si počas účinkovania v reality šou Farma 12 získal množstvo fanúšikov, ktorí sa od sledovania televízie Markíza teraz presunuli na jeho sociálne siete – tam ich Heňo baví ironickým odpoveďami alebo humornými obrázkami. Najnovšie ukázal „svoj“ vyzdobený stromček, pričom jeho followeri zaregistrovali niečo úplne iné. 

Bratislavčan Henrik Szabo tesne pred sviatkami pobavil svojich fanúšikov obrázkom, ktorý je mierený len pre oči dospelých. Vedľa vyzdobeného stromčeka sa totiž na obrazovke televízie prehrával erotický film, kde sa nachádzala aj blondínka podobná moderátorke a komičke Eve Kramerovej.

Mnoho sledovateľov známeho striptéra nepochopilo, že išlo len o žart a snímka nebola odfotená rukami fešného bruneta. Keď dal teda Heňo fanúšikom priestor na ich otázky a odpovede, došlo na tému spomínaného obrázka, ktorý exfarmár na svojom Instagrame uverejnil. ,,Minule, kde si dal fotku, že robíte stromček, tak v telke išlo po*no. Že sa nehanbia,“ vyskytlo sa od jedného z fanúšikov medzi dotazmi na krásavca – ten sa rozhodol uviesť veci na pravú mieru.

,,Sranda, že tomu uveria len 13-ročné deti, že to je naozaj u mňa doma. Tie mi píšu najviac a tešia sa, ako ma mega načapali. Vo vašom veku som jedol hlinu,“ napísal mešťan na margo svojho výstrelku. ,,A na toto všetci píšu, že vyzerá ako Evelyn,“ Aquaman uviedol k premietajúcamu sa filmu pre dospelých v pozadí.

>>>SPOMÍNANÉ FOTO SPOLU S HEŇOVOU REKCIOU NÁJDETE TU<<<

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/half_god_/matusstrapko_photographer/farma.markiza