Na Farme 12 vzniklo mnoho zaujímavých zaľúbencov a dvojíc, medzi ktoré by sme v priateľskom duchu mohli zaradiť aj Moniku Šulekovú a Henrika Szaba. Dvojica vzájomným doťahovaním na statku bavila divákov celé týždne a vyzerá to tak, že si ešte stále má „čo povedať“. 

Atraktívny striptér na svoj Instagram zavesil fotografiu z kúpeľne, kde je celkom nahý a jeho prirodzenie zakrýva len uterák. Medzi prvými komentujúcimi sa ozvala Henrikova parťáčka z Farmy Monika. ,,Heňo, ale toto neni Pokec,“ smeje sa mu brunetka.

,,Popismenkuješ?“ odpovedal Bratislavčan, ktorý spustil konverzáciu o „prachom zapadnutej“ sociálnej sieti. ,,Vedela som. A určite chat miestnosti ako: hlavne nezáväzne, poprípade osamelé ženy alebo Modrý koník boli tvoje obľúbené,“ opäť podpichla hnedovlasá podnikateľka.

,,Zoznamka, hriešne chúťky a násťroční boli top skupiny,“ priznáva zvádzač, načo aj Slovenka dlhodobo žijúca v Grécku prezradila, kde ona trávila čas vo virtuálnom svete. ,,Zahraničie bolo moje top!“ Toho sa Heňo okamžite chytil, vrátil jej úder a celé doťahovanie s vtipom ukončil. ,,A tam sa hovorilo po maďarsky, nie?“ 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Heňovu FOTO z kúpeľne si môžete pozrieť — TU —

Foto/Zdroj: Instagram/half_god_/farma.markiza/monikasulekova