Tento týždeň sa vytvorilo na Farme niekoľko viac či menej zohratých dvojíc, spoločne bojujúcich o postup do ďalších kôl. V prípade sympatickej Moniky Šulekovej a striptéra Henrika Szaba sa dá hovoriť o kamarátskom pute, ktorým však zatriasol jeden poriadne neštandardný rozhovor…

25-ročnému Bratislavčanovi odvaha rozhodne nechýba, čoho dôkazom je i jeho povolanie, kde pred nažhaveným dámskym publikom predvádza obnažené vyšportované krivky. Možno práve zvýšená pozornosť opačného pohlavia je dôvodom, prečo Heňo nadobúda dojem, že by do postele dostal každú…

henrik farma

V prípade utiahnutej brunetky ale narazila kosa na kameň, keďže Monika nechce mať s týmito kecami nič spoločné. ,,Čo sa týka kamarátok, tak s nimi je to ozajstné, až keď som ich “dal dole”… Ale iba raz, lebo tam už potom končí iskra a už ste čisto iba kamaráti,” dlhovlasý fešák šokuje vyhroteným názorom na to, ako sa majú udržiavať pravé priateľstvá medzi mužmi a ženami, na čo sa tmavovláska ostro ohradila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Monika Šuleková farma

,,Tak so mnou budeš kamarát aj bez toho, aby si ma dával dole, radšej si odseknem oné… Heňo, bože, prečo? Ty sa nevieš normálne správať, nechápem, s tebou nejaká žena normálne trávi čas?” nestačila sa diviť svojrázna mešťanka, vyjadrujúc nad striptérovými praktikami hlboké pobúrenie.

,,To musí byť minimálne, že nemá čuch, sluch, nič, že taká iba bez duše… Ty si mozgovo zaostalý, také máš priority, že veľké kozy, počkaj, keď jej sfúknu v 50-tke, potom ťa chcem vidieť, čo budeš robiť!” 31-ročná majiteľka módneho obchodu nenechala na farmárskom parťákovi nitku suchú, keďže všetky jeho odpovede ju totálne znechucovali!

Celý rozhovor Moniky a Henrika si pozriete TU (od 6:50)

farma

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, YouTube