Nech je pohľad na Henricha Kuľka v televízii akýkoľvek, je evidentné, že dámy v okolí podliehajú jeho šarmu rad radom. Najskôr mu zohrievala posteľ Nikol, neskôr laškoval s Rebekou, očkom po ňom zablúdila aj aktuálna partnerka Erika, pričom teraz to vyzerá tak, že sa na uspokojovanie potrieb farmára našla nová slečna. 

Lenivosť aj v tomto prípade nepozná hraníc a živý dôkazom je Henrich Kuľko, ktorý by na statku zapredal i dušu, aby sa dokázal vyhnúť istým prácam. Čudné je, že sa stráni vlastných trenírok.

heňo kuľko farma

Zo začiatku vysielania reality šou si potetovaný dedinčan vyhliadol Evu Lipovskú, ktorá okrem plnenie úloh hospodára Martina získala ešte bonus, a to staranie sa o čisté oblečenie pre Heňa. Žiaľ, temperamentná blondínka už dávnejšie v dueli prehrala a statok opustila. Motiváciu prať však lenivý rodák zo Spišského Štiavnika v sebe i tak nenašiel a zaobstaral si novú „práčku“.

,,Zrobím ti dneska 10 minútovú masáž, keď mi poperieš teraz,“ Heňo sľúbil Katke, ktorá sa ľahko nechala nahovoriť a postarala som o jeho špinavé kúsky vrátane spodnej bielizne.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: farma.markiza.sk