Henrich Kuľko sa počas účinkovania na obrazovkách Markízy ukázal ako pekný sukničkár. Okrem toho, že sa mu podarilo vliezť pod perinu s Nikol, románik si začal aj s Rebekou, pričom po odchode potetovanej mešťanky sa obšmieta okolo iných farmárok. Pozrite sa, na koho to bude podnapitý dedinčan skúšať tentokrát!

Počas úvodných dní na statku si k sebe našli cestu Henrich a Sára, ktorí, žiaľ, skončili skôr, než stihli poriadne začať, a to vďaka Nikol – tá robila spoločnosť dedinčanovi až do chvíle jej odchodu.

Sára Adamčíková Farma

Vzťah Heňa a Rebeky vyzeral taktiež sľubne, no nakoľko sa porušovanie pravidiel stalo kráske osudným, potetovaný mladík ostal na statku sám. Krátko po Rebinom vyhadzove tak skúsil čaro osobnosti na Anku – otvorene sa jej opýtal, či má priateľa. A keďže tmavovlasú mamičku vonku niekto čaká, Casanova sa ulakomil na slečnu, s ktorou aj začal.

Podnapitý rodák zo Spišského Štiavnika si opäť v súkromí sadol so Sárkou, ktorá kvôli nemu už niekoľkokrát vyronila slzy. No podľa krátkeho záberu to vyzerá tak, že ich posledný rozhovor bude dedinčanke celkom príjemný.

,,Teraz keby som mohol, tak ťa pobozkám. Mohol by som,” hovorí v upútavke Henrich brunetke, ktorá sa po jeho prehlásení zachichoce a zvodne prehodí svoje vlasy. V krátkej dorkútke je počuť zo strany sukničkára aj vety ako ,,Máš na to srdce?” a ,,No poď!”. Žiaľbohu, zatiaľ ich kontext nepoznáme. Na celý rozhovor sa môžete tešiť už v pondelok.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, voyo.markiza.sk, Instagram/farma.markiza, streamable.com