Ladies and Gentlemen, zdá sa, že Celeste Buckingham sa darí na všetkých frontoch a po čase si pre svojich fanúšikov pripravila novú skladbu s názvom ,,Hello”!

Je mladá, krásna, ambiciózna a najmä talentovaná. 20-ročná speváčka, ktorá žne úspechy doma i v zahraničí, nezaspáva na vavrínoch a na svetlo sveta uviedla novú skladbu ,,Hellou”. Tá ,,smrdí” určitým pachom aktuálnosti, modernej sviežosti a taktiež zaváňa jemnou dávkou erotiky. Celeste dáva všetkým najavo, že mladá slečna je už dávno preč a pred nami stojí sexy žena, ktorá vie, čo chce. ,,Šoubiznis je veľmi rýchly vlak. Nasadnete doň a v jedinom okamihu vám zmení život navždy. Život v šoubiznise je extrémne rýchly a často poriadne bláznivý. Plný driny, ale aj nekonečnej zábavy. Už dlho som mala potrebu podať hudobné svedectvo o tom, ako žijem ja a veľa mojich kolegov. A teraz prišla tá správna skladba, ktorá sa na to dokonale hodí,“ hovorí Celeste Buckingham.

2

Skladba, na ktorej sa hudobne podieľali slovenský produkčný tím (Martin Maxo Šrámek a Andrej Hruška) spolu s americkým (Earl Cohen,  Jeff Gueritey a Christopher Pautre), presláveným aj spoluprácou s Pharellom Williamsom, hovorí o živote samotnej speváčky. „Rozpráva príbeh o mne a o mojich kolegoch. O tom, že naša práca je náročná a zároveň plná večierkov, koncertov a zábavy. Sme tu, aby sme sa bavili, ale hlavne, aby sme bavili našich fanúšikov. To všetko patrí do môjho života a chcela som to ukázať vo videoklipe.

1

Preto som si na nakrúcanie pozvala kolegov a dobrých priateľov, s ktorými som spolupracovala alebo sa spolupracovať chystám. Chcela som ukázať, že ľudí, ktorí by sa inak možno nikdy nestretli, niekedy spojí to, že spolu niečo tvoria. Všetci si môžu rozumieť, ak sú otvorení novým veciam. Sme priatelia a jedna šoubiznisová rodina. Držíme pokope a spolu sme silní,” hovorí o námete videoklipu Celeste. Okrem nej v ňom môže vzhliadnuť spevácke duo Twiins, komičku Evelyn, Filipa Jankoviča, Mateja Vávru, ale aj kompletnú finálovú zostavu dievčat, ktoré sa už onedlho ,,pobijú” o korunku Miss Slovensko. Čo hovoríte na najnovšiu skladbu speváčky vy? :)

3 4

Foto: Nicole Lieskovská | Video: Youtube