Harry Styles, známy britský spevák z chlapčenskej skupiny One Direction, sa preslávil nielen ako muzikant, ale aj vďaka svojim dlhým vlasom, ktoré si pestoval počas svojej kariéry. Pred pár dňami prekvapil svoje fanúšičky po celom svete tým, že sa ostrihal. Prečo si svoje dlho pestované vlasy rapídne skrátil?

Harry Styles je známy tým, že rád pomáha. Spolu s ostatnými členmi kapely One Direction sa zúčastňujú charitatívnych akcií a pomáhajú všade, kde sa dá. Tentokrát sa mladý Brit rozhodol ostrihať pre dobrú vec. Na svojom Instagrame zverejnil fotku ostrihaných vlasov s hashtagom #Littleprincesstrust a popisom: Whoops.

Whoops. #Littleprincesstrust

A post shared by @harrystyles on

Little princess trust je charitatívna organizácia, kde môžete darovať svoje vlasy deťom, ktoré o ne prišli kvôli ťažkej chorobe počas liečby. Krásny skutok, čo poviete?

Foto: Instagram, Facebook, free4kwallpaper.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška H
Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (: