Agáta Hanychová je mimoriadne kontroverzná dáma českého šoubiznisu, ktorá náročky či nechtiac provokuje publikum na dennom poriadku. Hnedovlasá mamička sa stala len prednedávnom terčom kritiky pre jej vyjadrenia o 4-ročnej dcérke Mii. O tej bez servítky povedala, že patrí medzi škaredé dievčatá. Tentoraz sa opäť spustila búrlivá diskusia práve kvôli jej prístupu k spomínanej ratolesti. 

Po piatom krachu vzťahu od rozchodu s manželom Jakubom Prachařom si česká modelka vyrazila aj s deťmi za relaxom na Kanárske ostrovy. Odtiaľ pridala na sociálne siete nevinnú snímku, kde dcéra zmieneného zabávača sedí v kočíku. Nakoľko Mia oslávi v septembri 4 roky, niektorým mamičkám prišlo, že už takéto „vozidlo“ nepotrebuje.

,,Už sa mi zdá na to veľká,“ zaznelo v komentároch pod snímkou hneď niekoľkokrát. Avšak našli sa aj dámy, ktoré sa Agáty Hanychovej zastali a úplne rozumeli, prečo sa rozkošná blondína na dovolenke vyváža.

,,To je hitparáda kecov kvôli kočiaru. Na dovolenke si chce človek užiť a oddýchnuť. Nie ťahať a vláčiť zmordované a unavené dieťa,“ napísala neznáma a nebola sama, ktorá zdieľala tento názor. Viac vyjadrení si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/agatahanychova