Obľúbený český zabávač Jakub Prachař a modelka Agáta Hanychová si zbohom povedali minulý rok, kedy došlo k rozvodu. Nanešťastie, majetkové handrkovanie medzi bývalými zaľúbencami ešte stále neskončilo a kráske už nadobro praskli nervy. 

Ako mnoho známych tvári, aj Agáta sa so svojimi sledovateľmi na sociálnych sieťach delí o detaily nielen profesijného, ale i súkromného života. Česká herečka sa teraz fanúšikom na Instagrame posťažovala na exmanžela.

Jakub Prachar Hanychová

Podľa portálu Topstar.noviny.sk má byť predmetom hádok dom, v ktorom si po rozvode matka dvoch detí Kryšpína a Mii nažíva. Z bývalého spoločného hniezdočka lásky by mala Hanychová Prachařa vyplatiť a vyzerá to tak, že suma 6 miliónov českých korún nestačila.

,,Iba také okienko, dievčatá, keď si budete niekoho brať, urobte si predmanželskú zmluvu. Teda, pokiaľ ste tak blbé ako ja, lebo normálne ženy na rozvodoch zarábajú, ja očividne nie,“ radí sledovateľkám nahnevaná modelka, ktorá má od rozvodu po svojom boku už 5. partnera. ,,Alebo mám pre vás ešte jedno riešenie, neberte si čur*kov!”  na margo sporu s Jakubum dodala na záver jeho rozhorčená bývalá manželka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

agata hanychova

Zdroj: topstar.noviny.sk | Foto: Instagram/agatahanychova/jakub_prachar