Pred pár mesiacmi ostali viacerí nadšenci sympatického párika Agáty Hanychovej a Jakuba Prachařa v šoku, keď sa dovtedy zohraní manželia náhle začali verejne očierňovať a obviňovať z nevery. Hoci po pár týždňoch kríza na oko ustála a modelka sa tvárila, že si rodinka problémy v pokoji vyrieši za dverami domácnosti, všetko je v skutočnosti úplne inak!

Agáta s Jakubom si ešte necelého polroka dozadu servítku pred ústa rozhodne nedávali. Kým tmavovláska drahú polovičku obvinila z údajného pomeru s herečkou Dianou Mórovou, Jakub si mal zbaliť kufre a na „tajňáša“ zdrhnúť z domu. Po čase sa ale doťahovačky skončili a známa Češka všetkých prosila o to, aby ich už nechali na pokoji.

jakub prachar agata hanychova

Pozornému oku fanúšika však nemohol ujsť jeden podstatný detail – na profiloch známej dvojice sa akosi záhadne vytratili spoločné fotky a Hanychová s deťmi trávila čoraz viac času v Izraeli u matky. Práve ona nedávno do celej kauzy vniesla nové svetlo, keď nečakane odhalila pravdu o kríze u Prachařovcov. Po smutnom odchode Karla Gotta na večnosť mu totiž Agátina mama Veronika Žilková venovala verejný odkaz na rozlúčku, v ktorom sa prekecla o rodinnom stave svojej dcéry.

,,Ako to dnes bude vyzerať pri nebeskej bráne? ,Sv. Peter, tu je Gott.´,My už tu Boha máme,´ povedal sv. Peter. ,A vie spievať?´ pýta sa božský Kája… Smútok… Kus nášho života… Fotka na svadbe mojej teraz rozvádzajúcej sa dcéry Agáty… Gottove dievčatká držte sa, ste ešte také malé,“ zneli slová matky, ktorá nechtiac potvrdila, že manželia Prachařovci sa skutočne rozvádzajú. Po tom, ako si to samotná blondínka uvedomila, príspevok radšej upravila, no verejnosť sa konečne dozvedela pravdu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

karel gott
Veronika Žilková s Karlom Gottom na svadbe Agáty Hanychovej a Jakuba Prachařa

Zdroj: Instagram/veronikazilkovastropnicka |Foto: Instagram/Veronikazilkovastropnicka, agatahanychova, extracelebrity, extra.cz