Od rozvodu s českým zabávačom Jakubom Prachařom, ku ktorému došlo minulého roku, má modelka Agáta Hanychová po boku už piateho partnera – tým je istý Adam. Len pár dní po ostrom odkaze prostredníctvom sociálnych sietí bývalému manželovi herečka na svoj Instagram zavesila polonahé snímky so spomínaným novým objavom. Názory jej sledovateľov na pikantné fotografie sa diametrálne líšia. 

Agáta a jej partner Adam išli do spoločnej spolupráce s nemenovanou stránkou, pre ktorú nafotili hneď niekoľko snímok. ,,Tak sa tešíme na hejty. Náš prvý spoločný kšeft. Bavilo nás to a bolo to super,“ napísala Hanychová k príspevku s fotkami.

Medzi spomínanými štyrmi fotografiami sa nachádzajú dve, kde sú zaľúbenci polonahí, čo u istej skupiny sledovateľov známej Češky vyvolalo dávku kritiky. ,,Tie oblečené vyzerajú dobre, tie nahaté trochu lacno. Ale prajem vám šťastie,“ písali ľudia v komentároch. S pochvalou sa nestretli ani zvolené outfity. ,,Prečo zimné topánky, čiapka a plavky? Tak dobré by to inak bolo,“ konštatovala neznáma fanúšička. ,,Prečo ste tak nevkusne neoblečení?“

Drvivá väčšina taktiež zastávala názor, že snímky, kde sú Agáta a Adam odetí, sú výrazne lepšie ako pikantné fotky v plavkách. ,,Paradoxne, posledná fotka je najkrajšia. Úprimná, pekná,“ objavovalo sa často, pričom našli sa aj takí, ktorí označovali celú sériu ako vydarenú. ,,Agáta, luxus ako vždy,“ odkázala jej sledovateľka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

>>FOTO POLONAHEJ AGÁTY A JEJ PRIATEĽA NÁJDETE TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/agatahanychova/urbanjara