Česká modelka Agáta Hanychová má za sebou krušné chvíle, keďže ju súd po niekoľko mesačnom čakaní len nedávno rozviedol s hercom a moderátorom Jakubom Prachařom. Terajších expartnerov bude napriek odlúčeniu už navždy spájať ich jediná spoločná dcérka Mia, ktorej mamina stihla počas pobytu u otca zariadiť detskú izbu snov!

35-ročná modelka a príležitostná herečka ani po rozvode s exmanželom nezaháľa a pozitívnou energiou srší na všetky strany. S porotcom slávnej talentovej šou sa už dávnejšie dohodli na striedavej starostlivosti, ktorú vzorne dodržiavajú.

hanychová

Agáta využila čas bez dcérky na to, aby jej zariadila dokonale vyšperkovanú detskú izbu, o akej sníva nejedna malá slečna. Veľké plyšové hračky, vlastný šatník, húpacie kresielko či posteľ s motívmi obľúbených rozprávkových postáv – nič z toho nesmie v izbe blonďatej princezničky chýbať.

,,Blíži sa víkend, Miunka je u ocka a mne prišla kopa nového nábytku. Ružová môže byť,“ hrdá mamina sa v príprave hniezdočka pre dievčatko očividne vyžívala. To však stále nie je všetko! Hanychová stihla upratať aj priestranný záhradný domček, pri akom vám možno padne sánka. Vidno, že je o deti príkladne postarané, pričom takéto úžasné možnosti na tvárenie voľného času doma veru každý drobec nemá!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Agatahanychova