34-ročná česká herečka a modelka Agáta Hanychová patrí u našich západných susedov medzi najsledovanejšie celebrity. Len na Instagrame sa o život bývalej lásky moderátora Jakuba Prachařa zaujíma viac ako 215-tisíc ľudí, ktorých nedávne vyhlásenie atraktívnej hviezdičky, týkajúce sa infekcie koronavírusu, mohlo poriadne zaskočiť.

Sebavedomá tmavovláska rozhodne vie, ako upútať pozornosť. Okrem minuloročného škandálu ohľadne nečakaného rozpadu manželstva s obľúbeným českým zabávačom a následnému romániku s neznámym fešákom Agáta teraz podáva prekvapivé vyjadrenie, súvisiace so zúriacou celosvetovou epidémiou.

agata hanychova

Modelka sa totiž domnieva, že ochorenie Covid-19 má už za sebou, a to nie je všetko! Známu brunetku trápili podozrivé príznaky už v januári, kedy sme v našich končinách ešte potvrdené prípady vôbec neevidovali. „Každopádne, ja si myslím, že už som ju mala. Tiež si to myslíte? Je nás viac? Ja som totiž v januári strašne kašlala a mala som aj horúčku,“ dvojnásobná mamina šokovala počas živého instagramového prenosu.

Je síce pravdou, že Agáta má vo zvyku pravidelne navštevovať exotické destinácie, avšak takéto odvážne tvrdenie sa skutočne nachádza na hrane. Kašeľ či horúčky potrápili v zimných mesiacoch obrovskú časť obyvateľstva, keďže práve chladné počasie sa pre vírusy rôzneho druhu stáva priam živnou pôdou. Pravú odpoveď by v takomto prípade mohli preukázať len testy na protilátky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

agata hanychova

Zdroj|Foto: Instagram/agatahanychova