Známa česká dvojica Agáta Hanychová a Jakub Prachař sa po siedmich rokoch manželstva rozviedli len minulý rok. Od tej doby sa po boku známej tmavovlásky vystriedali hneď šiesti nápadníci. Prečo dala modelka zbohom tomu poslednému a čo sa jej na mužoch nepáči? 

V poradí 6. priateľom populárnej krásky bol podnikateľ Jano Loskot. Prečo im vzťah nevyšiel? ,,Pretože sme boli každý iný,“ reagovala stručne v live prenose Agáta, ktorá uviedla, že do počtu jej partnerov nikoho nič nie je. Po strohých a neurčitých odpovediach sa však fanúšikom otvorila.

,,Vytáča ma, keď niekto chodí neskoro. To je vrchol neslušnosti. Potom, keď mi neberie mobil. Neznášam, keď sa ma niekto pokúša podviesť… Aj ľudská hlúposť,… Vo vzťahu je najdôležitejšia úprimnosť, humor, múdrosť a, samozrejme, láska. A tiež, aby s vami ten človek nesúťažil a neponižoval vás,“ menovala negatívne vlastnosti svojich expartnerov dvojnásobná mamička. Tá ale priznala, že aj ona vo vzťahu dokáže pochybiť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Veľa chlapcov so mnou trpelo, pretože ani ja som nemala v sebe ten pokoj. Keď sa upokojíte, bude to lepšie. Áno, je dôležité nehádať sa a neklamať,“ zverila sa svojim sledovateľom bývalá manželka obľúbeného zabávača.

agata hanychova

Foto/Zdroj: Instagram/agatahanychova