Bývalá slovenská tenistka Daniela Hantuchová predstavovala v minulosti záruku úspechu. Jej meno sa dostalo nielen do povedomia tamojších fanúšikov, ale postupne sa o nej dozvedalo i širšie celosvetové publikum. Práve pre zahraničných priaznivcov ostala plavovláska stále v dohľade, keďže sa dnes živí ako veľká televízna hviezda!

37-ročná rodáčka z Popradu sa kedysi vyšplhala na popredné miesta svetových tenisových rebríčkov. Kariéru snov ukončila pred tromi rokmi – práve vtedy sa zároveň tešila z lukratívnej ponuky na skvelú prácu.

Daniela Hantuchová

Z Daniely sa ako mávnutím čarovného prútika zrazu stala uznávaná moderátorka a komentátorka športových prenosov. Známej Slovenske sa za posledné roky podarilo presadiť až natoľko, že je dnes v neustálom kontakte s tými najväčšími celebritami nielen zo športovej oblasti.

Daniela Hantuchová moderátorka

V našich končinách vie o tom iba málokto, keďže Hantuchová spolupracuje výlučne so zahraničnými stanicami, a to dokonca až s ôsmimi. Niekdajšie tenisové eso sa tak divákom prihovára zo štúdia, priamo z nabitej arény či zo zákulisia, kde absolvuje rozhovory so svetovými idolmi.

,,Bavia ma rozhovory s hráčmi, tým že sa poznáme a je tam dôvera, preto som začala robiť aj tie moje podcasty, lebo mám pocit, že sa mi krásne otvárajú,” pochvaľuje si dlhonohá kráska, ktorá ale podotýka, že práca v televíznom štábe rozhodne jednoduchá nie je. ,,Je to oveľa náročnejšie, ako hrať. Lebo tie hodiny v štúdiu sú nesmierne dlhé, mentálne je to náročné a ešte aj dobre vyzerať pred kamerou a všetko v angličtine,” úspešná hviezda priblížila prestížnu prácu moderátorky, o akú by sa mnohé ženy doslova trhali.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topstar.noviny.sk | Foto: Topstar.noviny.sk, Instagram/Danielahantuchovaofficial