Zuzana Plačková nie je len krásna modelka a influencerka, ale aj úspešná podnikateľka, majúca pod palcom niekoľko podnikov. Najväčšiu pozornosť však brunetka venuje svojej ružovej cukrárničke v centre Bratislavy, ktorá najnovšie musela prejsť nešťastnou premenou.

Kto ako tak sleduje život Zuzany Plačkovej, vie, že od októbra trávi väčšinu času vo svojom ružovom podniku, ktorý je doslova pastvou pre oči. Zuzka tu totiž ponúka nielen úchvatné koláčiky od výmyslu sveta, ale láka ľudí aj priam rozprávkovým interiérom a exteriérom. A práve vonkajšie prostredie postihli nečakané zmeny, čo známu Slovenku poriadne nahnevalo a sklamalo.

zuzana plackova

,,Reálne mi je do plaču, aká krajina sme! Nie nie som smutná, iba možno trošku sklamaná! Človek sa snaží niečo robiť pre mesto, turizmus, proste rozvíjať našu krajinu a hlavne mesto a namiesto toho, aby chválili nové nápady, PAMIATKOVÝ ÚRAD ich rúca,“ Zuzana sa vyjadrila na margo toho, že jej pamiatkový úrad zatrhol vonkajšiu výzdobu v podobe ružovej kvetinovej dekorácie.

Zuzana Plackova
Exteriér Zuzaninho podniku kedysi

,,Prečo musíme byť tak zaostalá krajina? Prečo musíme vyvážať naše zarobené peniaze do iných krajín a vďaka priam nulovému turizmu sa nám tie peniaze nevracajú? Myslím si, že tento štát je totálne, ale že totálne otočený na hlavu a takýmto tempom nám hrozí veľká záhuba,“ okomentovala situáciu na Slovensku nahnevaná modelka, s ktorej názorom budú určite súhlasiť nielen majitelia podnikov.

Zuzana nakoniec dodala, že nemieni nikoho podplácať a radšej ustúpi, avšak svojej povesti neostane nič dlžná a vráti sa podľa jej slov s ešte väčším esom. Máte podobnú skúsenosť s prístupom našich úradov aj vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

Exteriér Zuzaninho podniku po zásahu pamiatkového úradu

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana sa vyjadruje k zásahu pamiatkového úradu

 

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova