Toto sa ešte nestalo! Slovensko včera večer zažilo zrejme najväčší trapas a potupu zároveň. Celosvetová hviezda Nicki Minaj sa rozhodla, že na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu jednoducho nevystúpi, pričom ju absolútne nezaujímalo, že na ňu viac ako štyri hodiny čakali fanúšikovia.

Už od júna boli fanúšikovia americkej hviezdy Nicki Minaj vo vytržení a odratávali dni, kedy budú môcť svoj idol vidieť naživo. Napriek tomu, že sa dočkali, koncert vytuningovanej speváčky sprevádzalo obrovské množstvo patálii.

Najprv účasť zrušil raper Future, ktorý mal vystúpiť po boku svojej kolegyne, čo sa možno odrazilo na tom, že bratislavský štadión zíval prázdnotou. Podľa oficiálnej stránky organizátorov tak ostalo vraj z približne 10 000 miest voľných viac ako 3 000. Na druhej strane sa pod nepreplnenou halou mohol podpísať aj fakt, že lístok pod pódiom stal nemiestnych 129 eur, a teda takmer o 50 eur viac, ako napríklad v Budapešti.

Najväčší šok však prišiel od samotnej interpretky. Hoci sa jej šou mala začať o 19.30, už krátko po 18.00 vypustili organizátori informáciu, že sa štart koncertu kvôli päťhodinovému meškaniu kamiónov s technikou presúva na 21.00. Karty nehrali ani v prospech sľubovaného predskokana Majka Spirita, ten totiž nakoniec taktiež nevystúpil, no s Nicki si aspoň spravil pamiatkovú fotku.

Po nekonečnom čakaní na Minaj sa pred polnocou konečne stlmili svetlá a na pódiu sa objavila svetová celebrita. Čo však nikto nečakal, bolo, že po ospravedlnení sa za meškanie speváčka oznámi, že z technických príčin svoj slovenský koncert nezrealizuje. Dôvodom mal byť vraj nedostatok elektrickej energie na štadióne, čo ale zástupca slovenských organizátorov šouky, ktorí krátko po polnoci stanovisko zverejnili aj na svojich stránkach, poprel. Príčina bola podľa nich len jedna jediná, a to neprofesionalita samotnej Nicki Minaj, ktorá sa so šokovanými a poriadne sklamanými fanúšikmi aspoň pofotila.

Následne známa raperka na Instagrame svoje nepochopiteľné chovanie vysvetlila, čo však zrejme ľuďom, ktorí ju doposiaľ milovali, veľmi na šťastí nepridalo. ,,Moje srdce je zlomené. Občas nemôžem uveriť, akých mám fanúšikov. Po dlhých hodinách a hodinách sa pokúšali pochopiť ma. Produkcia nám povedala, že budova nemá dosť energie pre obsluhu mojich výťahov (tie sa so mnou nielenže pohybujú pod a veľmi vysoko nad javiskom, no tiež presúvajú všetky rekvizity, nábytok, tanečníkov, kapelu, atď.), osvetlenia, hmly, konfiet a obrazoviek s vizuálmi. Šou by sme po niekoľkých minútach museli prerušiť. Juicy WRLD a ja sme čakali, čo sa s tým bude dať urobiť, viac ako tri hodiny. Niektorí moji fanúšikovia prišli z Rakúska, Nigérie a podobne. Zopár mojich fanúšikov som stretla a mali najlepšiu a najsladšiu energiu. Som tak sklamaná. Slovensko, milujem ťa tak veľmi a urobím všetko pre to, aby som sa sem vrátila čo najskôr. Myslím, že toto miesto a promotérsky tím neboli pripravení na to, že rapová šou bude vyžadovať takú veľkú produkciu. Riskovali by sme, že niekto bude zranený, ak by sme začali šou a niečo by počas nej prestalo fungovať. Prepáčte, že sme spolu nemohli prežiť skvelú noc,“ napísala Nicki, ktorej slovenský koncert sa bez pochyby zapíše do dejín ako najväčší trapas a hanba. Už ak by aj zlyhala technika, 36-ročná hudobníčka mohla aspoň z úcty k ľuďom pár svojich hitov odspievať, nemyslíte? Peniaze však budú fanúšikom našťastie vrátané.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Hudba.sk | Foto: Instagram/nickiminaj, YouTube, images6.fanpop.com