Príspevky od nespokojných občanov opisujúce zúfalé podmienky v niektorých oblastiach na Slovensku sa čoraz viac stupňujú. Po neutíchajúcej kritike nášho zdravotníctva prichádza neskutočná hanba pre slovenské školstvo. Najhorším na tomto prípade sa stáva fakt, že brutálne fiasko z bratislavských vysokoškolských internátov preniklo aj do zahraničia.

Na facebookovej stránke s kontroverzným názvom Zomri, zaoberajúcej sa okrem iného aj vyhrotenými situáciami v našej republike, sa pred pár hodinami objavil neuveriteľne zarážajúci príspevok. O celom incidente, ktorý obyvateľmi vychýrených školských internátov v Mlynskej doline poriadne otriasol, informovali dvaja sklamaní študenti.

student

,,Ahojte, včera sa podarilo silnému vetru vyvrátiť jedno okno na našich krásnych intrákoch v Mlynskej doline. Zhodou okolností to bola izba erasmáčky z Belgicka, a tak krásne nastavila zrkadlo našej krajine…” zdôverili sa rozhorčení vysokoškoláci. Mladá Belgičanka si tak servítku pred ústa vôbec nedávala a v extrémne silnom verejnom príspevku slovenský národ na celej čiare zhovadila.

,,Takto sa to po*ere, keď sa členská krajina Európskej únie mentalitou ešte stále nachádza v komunizme. Vôbec nie sú schopní udržiavať zariadenie alebo sa postarať o ľudí, ktorých nechajú žiť v starom hov*e zo 60-tych rokov!” neudržala emócie totálne vykoľajená zahraničná študentka.

facebook status

O tom, že jej vulgárne vyjadrenia sú do veľkej miery opodstatnené, svedčí aj priložená snímka zobrazujúca stav internátnej izby po vybití okna. Podľa všetkého sa zdá, že staré rámy vetru odolať nedokázali a doslova vystrelili okno dovnútra. Na alarmujúci príspevok vykresľujúci našu krajinu v tom najhoršom svetle už reagovali stovky pobúrených Slovákov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

facebook status

Zdroj: Facebook/Zomri | Foto: Facebook/, Pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.