Slovákmi mimoriadne obľúbený e-shop, ktorý je známy najmä predajom originálnych tričiek s vtipnými nápismi, sa včera dopustil poriadneho prešľapu. Keď na Facebooku zverejnil snímku, jasne sa vysmievajúcu mužovi na poprednom postavení, ľudia ho okamžite zbombardovali kritikou, aká sa len tak nevidí.

Chvíľu po tom, čo sa na facebookovej stránke známeho e-shopu s kreatívnymi kúskami oblečenia objavila snímka hlavného hygienika Jána Mikasa, vyobrazeného ako tekvica, a k tomu uštipačný popis, u Slovákov sa spustilo šialenstvo, aké predajcovia zrejme absolútne nečakali.

,,Opäť je tu Helloween, čas vyložiť tekvicu. Vyberáme kapitálny kúsok z tohotoročnej bohatej úrody.#kompotsk #trvanlivetricka #kynožímehnusobu,” znel prvotný popis, ktorý krátko nato admin upravil. ,,Každý rok vykladáme aktuálnu tekvicu. Raz chudú, raz tučnú, raz zlú, inokedy dobrú. Také sú dušičky,” o hodinu nato stálo pri zábere oranžového Mikasa, kde každou sekundou pribúdali nové komentáre o tom, ako niekto poriadne šliapol vedľa.

,,Veľmi prízemné smiať sa z výzoru ľudí, nech ide o kohokoľvek, úplné dno.” ,,Total trápne… tím kompót zjavne nedokáže posúdiť hranicu toho, čo je akože vtipné a čo už je trápne a cez… nič si od vás z princípu už nekúpim.” ,,Ale že sa nehanbíte, sklamanie veľké.” ,,Máte právo na názor, ja tiež. Už nikdy si neobjednam nič z kompot.sk a budem tak inštruovať aj mojich blízkych,” to je len malá ukážka reakcií, nachádzajúcich sa pri spomínanom príspevku, kde ľudia vyjadrujú pohoršenie nad neprimeraným gestom už zrejme ich bývalého obľúbeného e-shopu.

,,Aby sa predišlo zbytočným nedorozumeniam: v nijakom prípade si neuťahujeme z výzoru osoby na obrázku. Tento pán do polovice októbra rozprával, ako “tú náročnú prácu musí robiť človek s 15 vysokými školami a 240 rokmi praxe a inak sa to nedá”, len aby o pár týždňov neskôr, keď premiér vymyslel spartakiádu za 150 mil €, zrazu celú situáciu zalepil za 2 dni vojakmi. Nepovedal ani slovo, keď sa riešili nevestičky, neozval sa, keď sa na svadbe tancovalo bez rúška. Celý čas držal hubu a krok. Nezaslúži si preto náš rešpekt – a nijako to nesúvisí s jeho nadváhou,” znie jedna z obhajob predajcu slovenského dizajnu, ktoré však u ľudí vôbec neprešli.

Zdroj/Foto: Facebook/KOMPOT.sk