Spomínate si ešte na to, čím ste sa ako dieťa chceli živiť v dospelosti? Speváčka? Doktorka? Herečka? Vo výbere vysnívaného povolania má jasno aj neznámy druháčik, ktorého mamina chcela zostať v anonymite. Keď uvidíte, čím chce byť jej syn, pochopíte prečo!

Každé dieťa má vysnívané povolanie, v ktorom sa vidí o pár rokov neskôr. Istý slovenský chlapček sa však svojou túžbou akosi vymyká z bežných detských preferencií, rád by sa totiž stal striptérom. V rámci školského zadanie dokonca vedel pani učiteľke opísať, čo by bolo náplňou jeho práce.

„Zdravím, posielam školskú prácu môjho syna, keď bol druhák. V škole hanba na sto rokov. Prosím zverejniť anonymne, lebo ma syn dorazí. Najlepšie je, že ako druhák netušil o čom píše, len improvizoval. Ťažko vysvetľovať učiteľke,“ napísala do redakcie Fun rádia poslucháčka, ktorá by sa pri pohľade do zošita svojho syna najradšej prepadla pod zem. Máte s deťmi podobne trápno-vtipnú príhodu? Budeme rady, ak sa o ňu s nami podelíte v komentároch na Facebooku :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Funradio.sk, depositphotos.com